Komunie

Lokal na Komunię

Słoneczne Wzgórze /
Bacówka w Raniżowie

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej jest niewątpliwie najważniejszymi wydarzeniami w życiu każdego chrześcijańskiego dziecka. Ten dzień jest bardzo wyjątkowy dla dzieci i tak samo szczególnie podejmowane są w naszej restauracji. Na te okazje posiadamy bogate i wyśmienite menu wzbogacone fachową obsługą kelnerską oraz profesjonalną koordynację całego przyjęcia.

Do dyspozycji naszych szanownych gości udostępniamy:

  • przestronny parking mogący pomieścić do 200 aut, bezpłatny
  • dużą sale mogącą pomieścić 240 osób – klimatyzowaną,
  • dwie mniejsze sale mogące pomieścić do 30 osób klimatyzowane,
  • profesjonalny plac zabaw dla dzieci z atestami (huśtawki, trampoliny, zjeżdżalnie itp.) w przypadku deszczowej pogody posiadamy sale zabaw dla
    dzieci wyposażoną w piłkarzyki, cymbergaj, telewizor (bajki), klocki układanki, kolorowanki, pluszaki,
  • pokoje gościnne z łazienkami,
  • szatnię,
  • kącik słodkości,
  • stół wiejski (mięso i wędliny z własnej ubojni, zakładu mięsnego).
Wykwintna kuchnia
Plac zabaw
Parking dla gości
Noclegi

Dlaczego warto zorganizować Komunię
w naszym lokalu?

W Słonecznym Wzgórzu zawsze stawiamy na szybką i profesjonalną obsługę, zapewniając naszym gościom niezapomniane doznania kulinarne. Dbamy o najwyższą jakość serwowanych przez nas produktów, starannie dobierając składniki i przywiązując wagę do detali. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji każdemu gościowi, bez względu na ich preferencje czy wymagania.

Dodatkowo, z myślą o rodzinach i najmłodszych gościach, stworzyliśmy specjalne udogodnienia. Nasz plac zabaw zapewnia dzieciom bezpieczną i kreatywną zabawę, pozwalając rodzicom na swobodne korzystanie z atrakcji naszego lokalu. Oprócz tego, oferujemy możliwość zorganizowania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak dmuchane zamki czy inne zabawy, które sprawią radość najmłodszym oraz umilą czas wszystkim uczestnikom wydarzenia. Nasza oferta uwzględnia różnorodne potrzeby i zapewnia niezapomnianą atmosferę każdej imprezy okolicznościowe, chrzciny, wesela itp.

Rezerwacja Sali

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zarezerwować termin lub zadać pytania. Czekamy na Twój kontakt!