Imprezy okolicznościowe

W organizacji imprez okolicznościowych jesteśmy profesjonalistami.

Słoneczne Wzgórze /
Bacówka w Raniżowie

Rodzina i przyjaciele to niezwykła wartość. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stworzyliśmy to miejsce tak, aby Twoi goście czuli się tutaj doskonale, a Ty mógł być dumny z faktu, że wyjątkowe dla Ciebie uroczystości odbywają się właśnie tutaj.

W naszych salach weselnych Słoneczne Wzgórze i Bacówka organizujemy nie tylko wesela, ale także inne imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, rocznice, chrzciny, komunie, stypy, bankiety, konferencje i wiele innych. Zapewniamy eleganckie i przestronne sale, które możemy dostosować do Twoich potrzeb i preferencji. 

Nasze sale są wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED, wentylację i klimatyzację. Na terenie naszych lokali znajduje się również duży parking i pokoje dla gości. Oferujemy pyszne i świeże dania z mięsa i wędlin z własnej ubojni i zakładu mięsnego, a także bogaty wybór napojów i alkoholi. Niezależnie od tego, jaką imprezę chcesz zorganizować, z nami masz pewność, że będzie ona udana i niezapomniana. 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wolne terminy i ceny. Zapraszamy!

Wykwintna kuchnia
Plac zabaw
Parking dla gości
Noclegi
imprezy-okolicznosciowe-sloneczne-wzgorze

Dbamy o klienta

W Słonecznym Wzgórzu zawsze zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę oraz najwyższą jakość naszych serwowanych produktów. Co więcej, zwracamy uwagę na naszych gości z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw oraz oferujemy możliwość organizacji dmuchańców lub innych zabaw na świeżym powietrzu.

Rezerwacja Sali

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zarezerwować termin lub zadać pytania. Czekamy na Twój kontakt!