RESERVATION: (+48) 607 227 808

O nas

O nas

Słoneczne Wzgórze

zaprasza do współpracy w zakresie

organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć i imprez okolicznościowych typu: wesel, chrzciny, komunie, urodziny, jubileusze, stypy, a także spotkań integracyjnych dla pracowników, imprez firmowych, przyjęć bankietowych, bufetowych i przyjęć plenerowych.

Oferujemy Państwu lokal zdolny pomieścić około 240 gości. Cala sala wyposażona jest w oświetlenie LED, a także w wentylację i klimatyzację gwarantujące wysoki komfort w najgorętsze dni. Kolejnym ważnym atutem naszego lokalu jest przestrzenny parking który może pomieścić do 200 aut. Do dyspozycji gości przyjaznych posiadamy 7 dużych pokoi które mogą pomieści do 30 osób oraz apartament dla nowożeńców. Zaś mięso i wędliny posiadamy z własnej ubojni i zakładu mięsnego cieszącego się dużą popularnością.

W 2018 r. idąc krok na przód oddaliśmy do Państwa dyspozycji altanę która może pomieścić do 200 gości. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zorganizowaniem kameralnego przyjęcia to nasza altana będzie idealnym ku temu miejscem. Altana urządzona jest w stylu góralskim z własnymi ubikacjami i aneksem kuchennym a tuż obok znajduje się duży plac zabaw oraz grill.

Zapraszamy na nasz profil